Petra

Jsem vděčná, že jsem se mohla s Míšou v životě setkat 🙂 Sice ne „naživo“, ale konzultace probíhaly po skype. Každopádně i takto to byl velmi silný sebepoznávací přínosný proces.
Míša mi pomohla pochopit důležité souvislosti v mém životě a jejich dopady na fyzické tělo..ať už přibírání na váze, potřeba večerního přejídání se.. Ocitly jsme se chvílemi ve velkých hloubkách mého života.

S mým pochopením a větším přijetím mého těla se také velmi změnil přístup k tělu u mé dospívající dcery, a to v podstatě „jen mým vyzařováním“ a pak také určitě skvělým Míšiným tipem „vyhození osobní váhy“, kterou jsme se nechávaly obě „rozhazovat“ a dávaly jí obě nadměrnou důležitost.

Nejdůležitějším pochopením pro mě je, že každý proces je naprosto individuální, každé tělo potřebuje to „své“, svůj čas, nic není dopředu dané, vše se mění.. a na nás je to, naučit se svému tělu naslouchat, netrýznit se a neubližovat si… to je pro mě cesta bezpodmínečné lásky 🙂 a tou nás Míša citlivě provází a předává tolik potřebné „nástroje“.
Takže Míšo moc Vám děkuji a přeji Vám hodně uzdravených klientů a ať Vás Vaše práce stále naplňuje 🙂