Nikola

Děkuji Vám Míšo, jsem opravdu moc vděčná, jak mi pomáháte. Řídím se vašimi radami již necelý rok a můj pohled na výživu se razantně změnil. Díky za to!
Dříve jsem přísně dodržovala všelijaká různá dietní pravidla, která jsem za léta dospívání nabrala, až jsem skončila u dogmatického dodržování raw stravy. Pomocí Míši jsem pochopila, že se jedná o extrémní výživový směr. Abych se cítila vitální, plná energie, pozitivity, klidnější a vyrovnanější, zdravá, krásná a šťastná, jak ostatní vitariáni popisují, k tomu dogmatické praktikování raw stravy nepomůže. Já šťastná rozhodně nebyla. Po zdravé, pestré, živé večeři jsem se sice cítila lehce, ale vždy na mne přišlo večerní mlsání. Přejídala jsem se sušeným ovocem a oříšky a ostatními raw dobrůtkami. Následovaly výčitky a ještě přísnější režim, či naordinováné kilometry k uběhnutí navíc. Sice jsem zhubla mnoho kil, ale tělo začalo volat o pomoc, bylo mu zima, bylo vyčerpané, bez menstruace.

Díky Míše jsem pomalu odbourala mé nastavené restrikce a omezení. Skutečně jsem si myslela, že nic jiného než zdravou syrovou stravu už do konce života nebudu jíst. To nejtěžší období mám zřejmě za sebou, postupně se má mysl otevřela a nastavila na jinou cestu, vede mne skutečná láska k mému tělu. Jsem v těle více přítomna, naslouchám jeho skutečným potřebám.
Nyní chápu více souvislosti, tělo se opravdu potřebovalo vyčistit, to má mysl tuto očistu pak zahnala do extrémů, ze kterých jsem se nemohla vymanit. Díky radám Míši jsem začala se stravou více experimentovat. Po čase jsem přibrala a menstruace se vrátila. Získala jsem k Míše velkou důvěru, můžu se vždy plně otevřít, společně jsme odhalily mnohé mé bloky a strachy.
Věřím, že ke mně vždy přichází to, co potřebuji, včetně té ,,správné,, stravy. Zjistila jsem, že žádná strava mi štěstí a spokojenost sama o sobě nezaručí. Své štěstí si tvořím já. Má cesta pokračuje a já se nadšeně těším, jak se bude vyvíjet dál 🙂 Děkuju Míšo.