Přednášková činnost

Přednáška „O výživě jinak – jak ovlivnit metabolismus svou myslí“

Bojujete se svou současnou váhou? Trápí vás neustálé přejídání? Střídáte jednu dietu za druhou a už si nepamatujete, kdy naposledy jste jedli „normálně“, bez pocitů omezení a viny? Trpíte trávicími potížemi, chronickou únavou, imunitními problémy, výkyvy nálad, ale podle lékařů jste zcela v pořádku?

Možná vás bude zajímat, jakým způsobem je možné posílit váš metabolismus a navrátit tělo do přirozeného stavu rovnováhy za pomoci vaší mysli – právě tím se zabývá tzv. psychologie výživy, nový obor, který nás učí chápat, jak funguje propojení mysli a těla během jídla.

Dovíte se, jak při každém jídle pomocí 8 klíčových prvků podpořit svůj metabolismus a tím zlepšit trávení, vstřebávání živin, spalování kalorií a nárůst svalové hmoty. Pochopíte, proč diety nefungují a proč má tolik lidí potíže s přejídáním a nadváhou. Nejde o další přednášku o tom, CO bychom měli jíst – místo toho vám vysvětlíme, proč je stejně důležité i to, JAK jíme. Je možné při jídle znovu cítit pocit svobody, lehkosti a potěšení.

Přednáška trvá cca 1,5 – 2 hodiny (možno upravit dle potřeby), není k ní potřeba žádná audiovizuální technika. V závěru vždy ponechávám prostor pro dotazy posluchačů. Cena dle individuální domluvy.

 

Přáli byste si slyšet tuto přednášku i ve vašem městě či obci? Máte tip na vhodný prostor? Napište mi a domluvíme se, ráda u vás přednášku uspořádám!

 

Chcete vědět, jaké akce, publikace a projekty proběhly v minulosti? Podívejte se na přehled zde

Reference na přednášky

„Míšo, děkuji Ti za včerejší přednášku. Tak nějak se po ní cítím svobodněji a hodně se mi ulevilo. Děkuji :-)“ (Zuzana, Chodouň)

„Když jsem šla Vaši přednášku, zcela otevřeně jsem si od toho moc neslibovala, ale skutečnost byla jiná. Díky Vám jsem pochopila, že když kluci občas večeří u večerníčka, tak to není opravdu moc dobré a spoustu dalších věcí, které pro moje zjednodušení se třemi dětmi dělám, stejně tak.
Je toho mnoho, co mi díky Vám došlo, včetně hubnutí po porodu a podobně. Máme nějaké zdravotní problémy jako atop.ekzém, helicobakterii, alergii apod. Kdyby se mi nepodařilo tyto problémy nějakým způsobem vyřešit, tak vím na koho se mám díky Vám obrátit a velmi ráda. Ještě jednou děkuji za přínosnou a pro mě po třech dětech velmi srozumitelnou přednášku ;-)“
(Anna, Beroun)