Vědomé jedení – klíč ke zdravému metabolismu

 

Potíže kolem jídla nás zbavují naší síly a brání nám v tom, abychom naši energii směřovali tam, kde je jí skutečně zapotřebí. Mnoho našich stravovacích strategií je založeno na nátlaku, donucování, nadměrném cvičení a nedostatečném jedení. Realita naší doby je plná zázračných diet, drahých přípravků na hubnutí a na potlačení chuti k jídlu, protiřečících si nutričních expertů a kontroverzních výživových směrů založených na seznamech zakázaných a povolených potravin.

Věříme, že je možné docílit zdravého metabolismu i jinak – cestou vědomého přístupu k jídlu, naslouchání svému tělu a zaměření se na psychické souvislosti stravování. Základem je totiž fungující spolupráce mezi mozkem a trávicí soustavou – pokud chybí, odrazí se to na váze i celkovém zdraví. Tento večerní seminář vás seznámí se základními principy vědomého jedení, nejen teoreticky, ale také pomocí zábavného a praktického nácviku. V závěru bude prostor pro vaše osobní dotazy na toto téma.

Tento seminář je vhodný pro ty, kteří chtějí:
• cítit ve vztahu k jídlu lehkost, svobodu a potěšení
• namísto věčného dodržování restriktivních diet svému tělu naslouchat a vnímat jeho signály
• jíst na základě instinktů a nikoliv na základě doporučení někoho zvenku
• zažívat láskyplný vztah ke svému tělu
• svému tělu opět plně důvěřovat
• pochopit zákonitosti fungování zdravého metabolismu
• minimalizovat vliv vnějších i vnitřních stresorů na své zdraví a metabolismus

LEKTORKA

Mgr. Michaela Pavlíková – průvodkyně vztahem k jídlu a tělu, koučka s výcvikem z Institute for the Psychology of Eating v USA, překladatelka knihy Pomalá dieta (Maitrea, 2016), její vášní je tlumočit lidem signály, které k nim vysílá jejich vlastní tělo

CENA:
Cena semináře je 450 Kč

REZERVACE A PLATBA:

Přihlašujte se písemně na michaela@cestaskrz.cz

Platba předem na účet 1314330058/3030. Při zrušení semináře ze strany lektorky je částka plně vratná, stejně tak při odhlášení do 8.5. Poté je účtován storno poplatek 50% a při odhlášení méně než 24 h předem je částka nevratná.

Akce na webu pořadatele: http://www.antakarana-kurzy.cz/#/kurz=3346

FB událost: https://www.facebook.com/events/532306607241816/

 

mm

Tvrdím o sobě, že jsem průvodkyní vztahem k jídlu a tělu. Znamená to, že lidem pomáhám v tom, aby jedli opět radostně, svobodně a intuitivně, a aby své tělo milovali, ctili a uměli mu naslouchat. Někdy o sobě také říkám, že jsem tlumočnicí mezi tělem a myslí, protože ne vždy naše přespříliš civilizovaná mysl rozumí pradávnému jazyku těla. Vědomé jedení považuju za základní píliř zdravého metabolismu. Věnuju se zejména individuálním konzultacím osobně i na dálku, pořádám také přednášky a semináře. Budu ráda, když skrze mé texty zde načerpáte znalosti i inspiraci, a ještě raději vám nabídnu své služby, šité vám na míru.