Váha – lehkost a tíha bytí

 

Kolik z nás může říct, že se celý život cítí naprosto spokojeni se svou váhou a nikdy je nenapadlo, že by ji chtěli změnit? Ať už máme pocit, že bychom měli shodit či přibrat, většina z nás aspoň občas zatouží po tom svou postavu upravit do jiné „lepší“ podoby. Někteří jsou ochotni kvůli této metě obětovat skoro všechno – boji s váhou dávají mnoho svého času, energie i peněz, a jiné oblasti jejich života tím strádají. Navíc své tělo trápí náročnými dietami i nepřiměřenou fyzickou zátěží. Jiní naopak rezignují a jejich tělo musí snášet nedostatek péče, nekvalitní stravu a příliš sedavý životní styl. Jako bychom se pohybovali mezi dvěma extrémy.

Průvodkyně vztahem k tělu a jídlu Míša Pavlíková by vám ráda ukázala jinou cestu. Domnívá se, že tajemství zdravé a přirozené váhy tkví v práci s psychikou člověka. Díky tomu jsou pak lidé schopni svému tělu naslouchat a dávat mu přesně to, co mu prospívá. Přistupují k procesu jedení vědomě, a tím z fyziologického pohledu napomáhají metabolismu. Dávají si do pořádku vztah k sobě a svému tělu, a přestávají vnímat svou váhu a jídlo jako nepřátele, kterým je nutno vzdorovat. Začnou totiž hledat hlubší a podstatnější příčiny toho, proč jejich tělo vytváří tukové rezervy.

Míša má bohaté zkušenosti s prací s lidmi, které trápí nadváha i podváha. Na tomto večerním semináři vám předá své zkušenosti z této praxe i ze studia na americkém Institutu pro psychologii výživy. Vyzkoušíte si také na vlastní kůži, že je možné jíst vědomě a přiměřeně bez použití „pevné vůle“, a dostanete na to praktický návod. Dostatek prostoru bude i pro vaše individuální sdílení a diskusi ve skupině lidí, kteří se zabývají tím samým, co vy.

LEKTORKA
Mgr. Michaela Pavlíková – průvodkyně vztahem k jídlu a tělu, koučka s výcvikem z Institute for the Psychology of Eating v USA, překladatelka knihy Pomalá dieta, její vášní je tlumočit lidem signály, které k nim vysílá jejich vlastní tělo

CENA za seminář (4 hodiny): 500 Kč

REZERVACE A PLATBA:

E-mailem na michaela@cestaskrz.cz, platba na účet č. 1314330058/3030.
Při zrušení semináře z mé strany je částka plně vratná, stejně tak při odhlášení se do 12.2. Od 13.2. je účtován storno poplatek 50% a při odhlášení méně než 24 h předem je částka nevratná.

Rezervace nabývá platnosti při zaplacení plné výše semináře.

FB událost: https://www.facebook.com/events/576897752732027/

 

mm

Tvrdím o sobě, že jsem průvodkyní vztahem k jídlu a tělu. Znamená to, že lidem pomáhám v tom, aby jedli opět radostně, svobodně a intuitivně, a aby své tělo milovali, ctili a uměli mu naslouchat. Někdy o sobě také říkám, že jsem tlumočnicí mezi tělem a myslí, protože ne vždy naše přespříliš civilizovaná mysl rozumí pradávnému jazyku těla. Vědomé jedení považuju za základní píliř zdravého metabolismu. Věnuju se zejména individuálním konzultacím osobně i na dálku, pořádám také přednášky a semináře. Budu ráda, když skrze mé texty zde načerpáte znalosti i inspiraci, a ještě raději vám nabídnu své služby, šité vám na míru.