Ženská výživa – Jídlo

 

Cyklus setkání „Ženská výživa“

Díl první – Jídlo – 9.11. 2019, 10-18 h

 

Poprvé otevírám cyklus 4 otevřených, volně navazujících, jednodenních seminářů.

Proč Ženská výživa?
Jako ženy máme k výživě specifický vztah – jsme to většinou my, které pečujeme o blaho v žaludcích rodiny, které jsme spjaty silně se Zemí a jejími plody, které skrze přípravu jídla přinášíme svoji tvořivost, které svou krví a poté mateřským mlékem umožňujeme vývoj nového života. Také jsme to my, které jsme častěji s jídlem a se svým tělem, jakožto příjemcem jídla, na válečné stezce…Často si odpíráme, bojíme se, hodnotíme, snažíme se dodržovat, trápíme se…A přitom všechny, v tomto stavu nevyživení, toužíme právě po tom být naplněny – samy sebou, svou láskou i smyslovým a emočním potěšením z jídla. Ženská výživa je nesmírně důležitá a je naprosto možné ji ve svém životě zažívat. Proto tato setkání, která mají za cíl transformaci toho, jak se vztahujete k jídlu a emocím s ním spojeným, ke svému tělu a jeho podobě a váze.

Díl první tohoto cyklu je zaměřen na téma „Jídlo“.
Budeme si povídat o tom, jak je možné jíst v naprosté lehkosti a svobodě, za pomoci intuice a moudrosti těla, v souladu s tím, kým jsme. Pochopíme, co to znamená „jíst vědomě“, a jak na to zcela prakticky – to si zažijete na vlastní kůži, tedy jazýčky. Procítíme ve svém těle blaho zpomalení a zklidnění nervového systému, a pochopíme, jak moc to souvisí s naší stravou. Skrze oživení našeho těla a zlepšení kontaktu s ním si umožníme větší prožitek z jídla, který blahodárně působí na celý náš metabolismus a zdraví těla i duše.
Budeme se vlastně „učit jíst“ – ale ne podle pokynů někoho zvenčí, kdo by vám říkal co, kdy a kolik je správně. Budeme se učit jíst v souladu s přirozeností našeho těla i s potřebami naší individuální bytosti, které se u každého projevují zcela jinak. Zažijeme si, jaké to je, sytit se na všech úrovních. S potěšením a důvěrou, s jídlem jako přítelem a nástrojem pro náš lepší život.

*******

Program zahrnuje teoretické základy fungování metabolismu a vědomého jedení, praktickou zkušenost s tímto přístupem k jídlu formou sdíleného piknikového obědu, sdílení našich příběhů, prostor pro vaše otázky a prožitkové techniky práce s myslí, emocemi a tělem.
Podrobnosti k tomu, co s sebou, vám budou zaslány mailem po přihlášení.

********

Setkáme se v krásných prostorách centra Blízko sebe v Praze-Modřanech, kde budeme mít k dispozici velký meditační sál s výhledem do zahrady.
https://www.facebook.com/blizkosebe

Skupina je limitována na 12 žen, aby byl zajištěn pocit blízkosti a důvěry.

Je možné zúčastnit se celého cyklu (s cenovým zvýhodněním) nebo jednotlivých setkání, která na sebe volně navazují a jsou otevřená všem ženám, které téma oslovuje.

********

LEKTORKA
Mgr. Michaela Pavlíková – jsem průvodkyně vztahem k jídlu a tělu, certifikovaná koučka v psychologii výživy s výcvikem z Institute for the Psychology of Eating v USA, překladatelka knihy Pomalá dieta (Maitrea, 2016), s praxí s individuální i skupinovou prací s klienty od roku 2015.
Pomáhám (zejména) ženám nalézt znovu láskyplný vztah ke svému tělu, porozumět fungování zdravého metabolismu a navrátit se ke svobodnému, vědomému a intuitivnímu přístupu k jídlu.

*********

CENA za seminář při přihlášení na celý cyklus: 1000 Kč
CENA za seminář pro jednotlivé termíny: 1200 Kč

REZERVACE A PLATBA:

Přihlášky prosím posílejte na mail michaela@cestaskrz.cz, kde jsem vám k dispozici pro dotazy. Pokud si nejste jisti, zda je toto akce pro vás, pomůžu vám s vyjasněním.

Platba probíhá předem na účet č. 1314330058/3030.
Při zrušení semináře z mé strany je částka plně vratná, stejně tak při odhlášení se do 1.11. Od 2.11. je účtován storno poplatek 50% a při odhlášení méně než 24 h předem je částka nevratná.
Je vždy ale možné domluvit se na poslání náhradní účastnice za sebe.

Rezervace nabývá platnosti při zaplacení plné výše semináře. Pokud se rozhodnete zúčastnit celého cyklu setkání, je rezervace platná po zaslání zálohy ve výše 1000 Kč.

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/1133203823537175/

 

 

mm

Tvrdím o sobě, že jsem průvodkyní vztahem k jídlu a tělu. Znamená to, že lidem pomáhám v tom, aby jedli opět radostně, svobodně a intuitivně, a aby své tělo milovali, ctili a uměli mu naslouchat. Někdy o sobě také říkám, že jsem tlumočnicí mezi tělem a myslí, protože ne vždy naše přespříliš civilizovaná mysl rozumí pradávnému jazyku těla. Vědomé jedení považuju za základní píliř zdravého metabolismu. Věnuju se zejména individuálním konzultacím osobně i na dálku, pořádám také přednášky a semináře. Budu ráda, když skrze mé texty zde načerpáte znalosti i inspiraci, a ještě raději vám nabídnu své služby, šité vám na míru.